Anmälningar för år 2022
88 anmälda deltagare hittades.
Deltagare
|
Klubb
|
Gren
|
Klass
|
Etapper
|
Erik Arlebo
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H10 |
alla
|
Olivia Arlebo
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Inskolning |
3
|
Stefan Aronsson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H50 Kort |
alla
|
Jakob Berg
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H45 Kort |
alla
|
Johanna Berg
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D18 Elit |
alla
|
Julia Berg
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D20 |
alla
|
Catarina Cuibe
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Medelsvår 3,3 |
2
|
Catarina Cuibe
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Medelsvår 4,0 |
1
|
Eva Ekdahl
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Medelsvår 4,0 |
3
|
Julia Ekdahl
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D14 |
alla
|
Simon Ekdahl
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
3-dagars Svår 7,5 |
alla
|
Jacob Eriksson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H21 Elit |
alla
|
Melker Forsberg
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H21 Kort |
alla
|
Sara Fredriksson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D45 Kort |
alla
|
Leo Garpenlund
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Inskolning |
4,5
|
Oliver Garpenlund
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Inskolning |
alla
|
Sara Garpenlund
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Svår 3,5 |
1
|
Sara Garpenlund
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Svår 2,5 |
2,3,5
|
Sara Garpenlund
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Svår 3,5 |
4
|
Anna Gustafsson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D50 Kort |
alla
|
Jonatan Gustafsson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H21 Elit |
alla
|
Julia Gustafsson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D16 |
alla
|
Lovisa Gustafsson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D20 Elit |
alla
|
Edvin Halldin
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H16 |
alla
|
Malin Halldin
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D45 Kort |
alla
|
Pontus Halldin
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H50 Kort |
alla
|
Sofia Halldin
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D13 |
alla
|
Lucas Halvarsson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Marcus Halvarsson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Svår 7,5 |
4
|
Nora Halvarsson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Inskolning |
4
|
Alexander Harlén
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Inskolning |
alla
|
Erik Harlén
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H40 Kort |
alla
|
Linda Harlén
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D35 Kort |
alla
|
Linnea Harlén
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Inskolning |
4
|
Linnéa Harlén
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Inskolning |
1
|
Anna Janegren
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D40 Kort |
alla
|
Anna Janegren
|
KFUM Örebro OK |
Indoor
|
Indoor Svår |
alla
|
Henning Janegren
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H15 |
alla
|
Henning Janegren
|
KFUM Örebro OK |
Indoor
|
Indoor Svårast |
alla
|
Jonas Janegren
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H40 |
alla
|
Jonas Janegren
|
KFUM Örebro OK |
Indoor
|
Indoor Svårast |
alla
|
Sigrid Janegren
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D11 |
alla
|
Sigrid Janegren
|
KFUM Örebro OK |
Indoor
|
Indoor Medel |
alla
|
Hedda Johansson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Inskolning |
alla
|
Jenny Johansson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D45 Kort |
alla
|
Minna Johansson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Inskolning |
alla
|
Lars Jonhed
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H45 |
alla
|
Lina Jonhed
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D45 Kort |
alla
|
Simon Jonhed
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H14 |
alla
|
Viktor Jonhed
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H16 |
alla
|
Anders Kallin
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H45 Kort |
alla
|
Sanna Kallin
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D16 Kort |
alla
|
Viktor Kallin
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H12 |
alla
|
Marcus Klasenius
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H21 Kort |
alla
|
Magnus Klefbom
|
KFUM Örebro OK |
MTBO
|
Etappstart Svår Lång |
1,4
|
Catharina Kransholm
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Medelsvår 4,0 |
4,5
|
Mathias Kransholm
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Medelsvår 4,0 |
4,5
|
Anton Kruse
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H18 Elit |
alla
|
Camilla Kruse
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Lätt 2,5 |
alla
|
Ella Kruse
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D15 |
alla
|
Rasmus Kruse
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H12 |
alla
|
Robert Kruse
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Svår 5,0 |
alla
|
Björn Lindgren
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H55 Kort |
alla
|
Eva Lindgren
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D55 Motion |
alla
|
Karin Lindgren
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D20 Elit |
alla
|
Fredrik Malm
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H50 |
alla
|
Fredrik Malm
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Träningsbanor med tidtagning Svår 5,0 |
alla
|
Linus Malm
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Träningsbanor med tidtagning Svår 7,5 |
alla
|
Linus Malm
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H20 |
alla
|
Lisa Malm
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Träningsbanor med tidtagning Medelsvår 4,0 |
alla
|
Olle Malm
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Träningsbanor med tidtagning Svår 7,5 |
alla
|
Olle Malm
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H18 |
alla
|
Alva Nilsson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D13 |
alla
|
Olof Nilsson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H40 Kort |
alla
|
Ted Nilsson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H15 |
alla
|
Johanna Nordström
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D40 Kort |
alla
|
Lillvor Nordström
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D65 Kort |
alla
|
Björn Norman
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Svår 7,5 |
3,4
|
Björn Norman
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Svår 5,0 |
5
|
Michael Reinhart
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Svår 7,5 |
1
|
Saga Sander
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D21 |
alla
|
Emil Sedström Cuibe
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Inskolning |
1
|
Emil Sedström Cuibe
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart U1 |
2
|
Martin Sedström
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Svår 3,5 |
2
|
Martin Sedström
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Svår 5,0 |
1
|
Emma Segura
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D14 Kort |
alla
|
William Segura
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H21 Kort |
alla
|
Daniel Stunz
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Svår 5,0 |
1,4
|
Daniel Stunz
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Svår 3,5 |
2,3,5
|
Elin Sundkvist Berg
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D45 Kort |
alla
|
Charlotte Wahlström
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
D40 Kort |
alla
|
Filip Örn
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Svår 3,5 |
alla
|
Hugo Örn
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
H18 Elit |
alla
|
Jonas Örn
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Medelsvår 3,3 |
1
|
Jonas Örn
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Svår 3,5 |
4
|