52 anmälda deltagare hittades.
Deltagare | Klubb | Gren | Klass | Etapper |
---|---|---|---|---|
Egon Lundsrud | OK Moss | OL | H40 Kort | alla |
Egon Lundsrud | OK Moss | OL | Träningsbanor med tidtagning Svår 3,0 | alla |
Bente F. Lundsrud | OK Moss | OL | Träningsbanor med tidtagning Medelsvår 3,0 | alla |
Hallvard Koren | OK Moss | OL | H55 | alla |
Kristine Roskifte | OK Moss | OL | D40 Kort | alla |
Thomas Roskifte | OK Moss | OL | H40 Kort | alla |
Tore Bjørnerød | OK Moss | OL | H55 | alla |
Henning Bratland Carlsen | OK Moss | OL | H40 Kort | alla |
Hanne Wold | OK Moss | OL | D45 Kort | alla |
Thomas Tubbehaugen | OK Moss | OL | H21 | alla |
Sondre Ladim | OK Moss | OL | H18 Elit | alla |
Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | OL | H18 Elit | alla |
Aurora Gjølsjø | OK Moss | OL | D21 Kort | alla |
Johanne Bratland Tjernshaugen | OK Moss | OL | D21 Kort | alla |
Tuva Lundsrud | OK Moss | OL | D13 | alla |
Mira Lundsrud | OK Moss | OL | D10 | alla |
Oskar Roskifte | OK Moss | OL | H14 Kort | alla |
Birk Breimo | OK Moss | OL | H16 | alla |
Morten Breimo | OK Moss | OL | H45 Kort | alla |
Sofie Holm Nedrebø | OK Moss | OL | D14 | alla |
Tonje Holm | OK Moss | OL | D50 Kort | alla |
Astrid Bjørnerød | OK Moss | OL | D55 Kort | alla |
Alfred Bjørnerød | OK Moss | OL | H18 Elit | alla |
Karoline Bjørnerød | OK Moss | OL | D21 Kort | alla |
Donatas Kontautas | OK Moss | OL | H35 Kort | alla |
Erle Wold | OK Moss | OL | D15 | alla |
Solan Løken | OK Moss | OL | H10 | alla |
Øyvind Løken | OK Moss | OL | H40 Kort | alla |
Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | OL | H40 Kort | alla |
Øystein Olsen | OK Moss | OL | H40 Kort | alla |
Tuva Lundsrud | OK Moss | Indoor | Indoor Svårast | alla |
Mira Lundsrud | OK Moss | Indoor | Indoor Lätt | alla |
Bente F. Lundsrud | OK Moss | Indoor | Indoor Svårast | alla |
Sofie Holm Nedrebø | OK Moss | Indoor | Indoor Svårast | alla |
Tonje Holm | OK Moss | Indoor | Indoor Svårast | alla |
Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | OL | D40 Motion | alla |
Ella Aune Rytter Jakobsen | OK Moss | OL | Inskolning | alla |
Mira Lundsrud | OK Moss | OL | Träningsbanor med tidtagning Lätt 2,5 | alla |
Tuva Lundsrud | OK Moss | OL | Träningsbanor med tidtagning Svår 3,0 | alla |
Tordis Rytter Jakobsen | OK Moss | OL | Etappstart Medelsvår 2,5 | 4,5 |
Elisabet Breimo | OK Moss | OL | D45 Motion | alla |
Hege Rytter Jakobsen | OK Moss | OL | Etappstart Svår 2,5 | 3,4,5 |
Emma Aune Rytter Jakobsen | OK Moss | OL | D15 | alla |
Trym Breimo | OK Moss | OL | H13 | alla |
Olivia Roskifte | OK Moss | OL | U1 | alla |
Bente F. Lundsrud | OK Moss | OL | D40 Motion | alla |
Marianne Löken | OK Moss | MTBO | Etappstart Lätt Mellan | 2 |
Selmer Löken | OK Moss | MTBO | Etappstart Lätt Mellan | 2 |
Nina Lödeng | OK Moss | OL | Etappstart Medelsvår 4,0 | 4,5 |
Selmer Löken | OK Moss | OL | Etappstart Medelsvår 3,3 | 3 |
Marianne Löken | OK Moss | OL | Etappstart Medelsvår 4,0 | 4 |
Selmer Løken | OK Moss | OL | Etappstart Medelsvår 3,3 | 5 |