Anmälningar för år 2022
375 anmälda deltagare hittades.
Deltagare
|
Klubb
|
Gren
|
Klass
|
Etapper
|
Ida Ericsson
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Jessica Ekendahl
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Martin Fleming
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Karin Enlund
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Mona Welin
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,5
|
Marie Vipfors
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3
|
Ashraf Zia Malmström
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Alice Idéhn
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Ester Häggblad Sahlberg
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,5
|
Laura Haubner
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Chien Lin Huang
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Oscar Sjökvist
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Sara Rosenquist
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Josefin Berg
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Julia Lilja
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Chiara Krauer
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Patrik Jarelius
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Vera Hagwall
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Anna Hagwall
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Molly Lundqvist
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Lucy Winkler
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Arie Eriksson
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Amélie Persson Gallettini
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,5
|
Martin Karlsson
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Carl Nordström
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4
|
Jullangullan Nordström
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Annika Andersson
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Malin Ulander
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Dalia Al-Hayali
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Linnea Westerlund
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Rose-Marie Thaning
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,5
|
Harald Segerberg
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Charlie Hermansson
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Sarah Gustavsson
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Amanda Trobell
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Vilma Hovstadius
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Angelina Puronne
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Johanna Rosqvist
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Julia Nordström
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Frida Hellman
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Christoffer Sjölund
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Sune Petersson
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Laura Zuk
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Lucy Winkler
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Louise Hjortenfalk
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Elsa Burén
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Julia Jaxgård
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Kajsa Kramming
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Hanna Persson
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Anneli Ekebacke
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Maria Hultqvist
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Sofia Lundström
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Lina Påve
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Elin Påve
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Filip Löfving
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Katarina Roland
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Sara Ölmelid
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Leo Hjalmarsson
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Fredrik Sköldberg
|
|
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Josefin Aronsson
|
- |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Mona Welin
|
- |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Adela Mollén
|
- |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Jenny Wallin
|
- |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Elina Forsberg
|
- |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Philip Nyholm
|
Alfta-Ösa OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Oliver Runestav
|
Almby IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
alla
|
Erik Hallonqvist
|
Almby IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4
|
Per Hallonqvist
|
Almby IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Nils Andersson
|
Almby IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Anna Hammarberg
|
Alvesta SOK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Charlotte Olsson
|
Alvesta SOK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Simon Grauers
|
Anderstorps OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Lena Eriksson
|
Andrarums IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,4
|
Carina Persson
|
Andrarums IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Pauline Skowronek
|
ASQ Orientation |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Amanda Hedberg
|
Attraktiva Oskarshamn |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Johanna Wihl
|
Attraktiva Oskarshamn |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Titti Falk
|
Attraktiva Oskarshamn |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Filip Sone
|
Attunda OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,5
|
Elly Kastenholm-Tenn
|
Attunda OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Elly Kastenholm-Tenn
|
Attunda OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Hilde Hirsch
|
Bækkelagets SK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,3,4
|
Anna Staats
|
Bay Area OC |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Ida Törnqvist
|
Bay Area Orienteering Club |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Morgan Lagneteg
|
Boxholm-Mjölby OL |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2,3,5
|
Louise Blomqvist
|
Bredareds IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Sandra Dolfén
|
Bredaryds SOK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2
|
Eva Sahlström
|
Bromma-Vällingby SOK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Signe Danielson Damne
|
Bromma-Vällingby SOK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Elin Vainionpää Lindgren
|
Dalaportens OL |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Ylva Nord
|
Deje SF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Maëlle Janod
|
Echo73 |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Viggo Galborgen
|
Eds SK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Isak Eles
|
Emmaboda Verda OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Hilding Klint
|
Enköping |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Olle Winnerstam
|
Eskilstuna OL |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2
|
Karin Winnerstam
|
Eskilstuna OL |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2
|
Annelie Hedegård
|
Falköpings AIK OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Magnus Svenssonn
|
Falköpings AIK OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Vreni Gysin
|
Fam. Gysin - Switzerland |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Helena Waldfelt
|
Finspångs SOK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,4
|
Andreas Nilzén
|
Finspångs SOK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Louise Johansson
|
FK Friksus |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Ann Marmander
|
FK Friskus-Varberg |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Louise Johansson
|
FK Friskus-Varberg |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2,3,4
|
Melker Brostedt
|
FK Herkules |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Jan Mikaelsson
|
Forsa OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Susanne Göransson
|
Frosta OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
alla
|
Axel Tufvesson
|
Frosta OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Freja Tufvesson
|
Frosta OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Birgitta Odby Jansson
|
Främmestads IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Ulrika Johannesson
|
Frölunda OL |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,3,5
|
Hugo Eneland
|
Frösö IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4
|
Luis Wittberger
|
FSPV Erstebank |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Fionnuala Rome
|
GEN |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Annika Bryggar
|
Grycksbo IF/ OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Kaisa Rehn
|
Gränna-Bygdens OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Anna Johansson
|
Gudhems IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Irina Nilsson
|
Gävle OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Camilla Wennerlund
|
Hagaby GoIF Örebro |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,3,4
|
Nicolas Alshammat
|
Hagaby GoIF Örebro |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Diana Asad
|
Hagaby GoIF Örebro |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Ingrid Jans
|
Hagaby GoIF Örebro |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Oweis Alshammat
|
Hagaby GoIF Örebro |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Jenny Vinblad
|
Hagaby GoIF Örebro |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Karl Vinblad
|
Hagaby GoIF Örebro |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Gustav Jans
|
Hagaby GoIF Örebro |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Anneli Sane
|
Helsingin Suunnistajat |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2
|
Helena Karlsson
|
Hjobygdens OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Bengt-Erik Jansson
|
HRF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Emma Löfvenmark
|
Huddinge HK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Sandra Gustafson
|
Hylte OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Mikael Dahlberg
|
Håby IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Mathias Wiklander
|
Härnösands OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Margareta Killander
|
Hästveda OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,5
|
Alma Gullbrand
|
IF Hagen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,4,5
|
Vanna Bylund
|
IF Thor |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Jakob Wåhlström
|
IF Thor |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Mona Elmvik
|
IF Åland |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Curt Balck
|
IFK Lidingö SOK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,4
|
Märta Larsson
|
IFK Lidingö SOK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Lars-Göran Fogelberg
|
IFK Ronneby |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Nils-Magnus Kinnvall
|
IFK Ronneby |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Lars Martinsson
|
IFK Ronneby |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Mirai Kvevlander
|
IFK Umeå |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Miriam Noren
|
IK Uven |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Elsa Frykfeldt
|
IKHP Huskvarna |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,5
|
Gunilla Yngve
|
IKHP Huskvarna |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Walter Lindquist
|
Järfälla OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2
|
Angelica Granholm
|
Järfälla OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,4
|
Elric Sonnerfjord
|
Järfälla OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Malin Sonnerfjord
|
Järfälla OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Birgitta Byström
|
Järfälla OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Frida Lundin
|
Järla Orientering |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Linn Hjelmstedt
|
Järngänget OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Nina Svenningsson
|
Jönköpings OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,4
|
Anna Blomqvist
|
Jönköpings OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,4,5
|
Anne-Marie Lundquist
|
Kalmar OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2,4
|
Maria Almqvist
|
Karlsbyhedens OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,5
|
Camilla Hedberg
|
Karlsbyhedens OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3
|
Lucas Halvarsson
|
KFUM Örebro OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Rut Blomberg
|
Kjula IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Joel Jansson
|
Klubb Snickarbacken |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Emma Nelving
|
Klubblös |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,4
|
Anita Jonsson
|
Klubblös |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Lars Stenvi
|
Klubblös |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Mia Häll
|
Klubblös |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Josefin Berg
|
Klubblös |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Cecilia Coopland
|
Klubblös |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Louise Hjortenfalk
|
Klubblös |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,3
|
Birgitta Stenvi
|
Klubblös |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Anna Grenmark
|
Klubblös |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Eelis Määttälä
|
Kokkolan Suunnistajat |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Ann-Christin Tjernberg
|
Kovlands IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
alla
|
Nils Dåverhög
|
Kristinehamns OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,3
|
Stefan Rösen
|
Kungälvs OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Alva Jederberg
|
Leksands OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Tuva Hedmark
|
Lindebygdens OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Ida Skogberg
|
Linköpings OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Anna-Lena Karlsson
|
Linköpings OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Annalena Karlsson
|
Linköpings OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4
|
Felicia Otterborg
|
Linköpings OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Christina Nordén
|
Långhundra IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,5
|
Markus Nordén
|
Långhundra IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,5
|
Amanda Lindquist
|
Långhundra IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Hugo Boström
|
Långhundra IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Sara Frisk
|
Långhundra IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Elsa Nilsson
|
Långhundra IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Neo Aro
|
Länna IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Johanna Aro
|
Länna IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Margareth Hansson
|
Malmö OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Hugo Lidén
|
Markbygdens OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Stine Bruns
|
MTK Bad Harzburg |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Stine Bruns
|
MTK-Bad Harzburg |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Hanna Axelsson
|
Målilla OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
alla
|
Vera Wildheim
|
Mölndal Outdoor IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4
|
Molly Nordelöf
|
Mölndal Outdoor IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Sixten Lang
|
Nybro OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Ludvig Björnberg Färdig
|
Nyköpings OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Ludvig Björnberg
|
Nyköpings OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Manfred Zapt
|
OC FF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Manfred Zapf
|
OC Furstenfeld |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Christa Zapf
|
OC Furstenfeld |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Vivian Sanna
|
Oddíl OB Kotlarka Praha |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Alice Sigvardt
|
Odense OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Astrid Frick
|
OK Alehof |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2
|
Marianne Haglund
|
OK Djerf |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3
|
Lee Lind
|
OK Eken |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Karin Hamnér
|
OK Enen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Devin Carlsson
|
OK Enen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Kaylyn Dominique
|
OK Enen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Axel Dominique
|
OK Enen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Ingvor Thorsell
|
OK Enen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Sam Arger Hagblad
|
OK Enen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Monica Johansson
|
OK Gipen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,3,5
|
Alexander Johansson
|
OK Gipen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Sara Claesson
|
OK GRIP |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2
|
Agneta Fogelström
|
OK Gränsen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Linus Fogelström
|
OK Gränsen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Linus Fridén
|
OK Gränsen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Kalle Sundkvist
|
OK Gränsen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,5
|
Emma Wulff
|
OK Gränsen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Stellan Klasson
|
OK Hammaren |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2,3
|
Sixten Nordin
|
OK Hällen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2
|
Sebastian Lejoned
|
OK Hällen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Andreas Gejke
|
OK Järngänget |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Eva Gejke
|
OK Järngänget |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Frida Sjöblom
|
OK Kåre |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,4
|
Edvin Johansson
|
OK Kåre |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Lisa Ottosson
|
OK Landehof |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Elis Larsbo
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,3
|
Eric Söderquist
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,3
|
Ebba Janerås
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Harald Segerberg
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2
|
Alve Lokeborn
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Ida Nilsson
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Anna Nilsson
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Axel Gernes
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,4
|
Nils Gernes
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,4
|
Nils Bjersand Hellström
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Märta Gillman
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Alva Janerås
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Agnes Ohlin Boström
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Gösta Eklind
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Anita Müller Eriksson
|
OK Linné |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Emil Petersen
|
OK Njudung |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Oskar Berggren
|
OK Njudung |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Fredrik Berggren
|
OK Njudung |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Viktor Berggren
|
OK Njudung |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Linus Quayle
|
OK Nolaskogsarna |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2
|
Siri Forsgren
|
OK Nolaskogsarna |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Thea Forsgren
|
OK Nolaskogsarna |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Olivia Myrén
|
OK Orion |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,3
|
Ebba Forsberg
|
OK Ravinen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Sonja Rundström
|
OK Ravinen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Anna Jonsson
|
OK Roslagen |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,4
|
Eva-Lena Andersson
|
OK Roto |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,5
|
Birgit Nilsson
|
OK Skogshjortarna |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Annika Andersson
|
OK Skogsstjärnan |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Caroline Broberg
|
OK Sänkan |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Linus Hållstedt
|
OK Södertörn |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Viggo Henriques
|
OK Södertörn |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Tove Erlandsson
|
OK Södertörn |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Alma Hellman
|
OK Thor |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Frida Nilsson
|
OK Triangeln |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Sören Andersson
|
OK Tyr |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,4
|
Anna-Karin Storm
|
OK Tyr |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,4
|
Molly Lundqvist
|
OK Tyr |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2,4
|
Barbro Johansson
|
OK Älme |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Cajsa Sundén
|
OK Älvsjö-Örby |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,5
|
Ester Cumming
|
OK Älvsjö-Örby |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Maj-Britt Jensen
|
OK-77 |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2,4
|
Esther Moosberger
|
OL Regio Olten |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Sebastian Schanz
|
OLC Kapreolo |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,3,4,5
|
Claudia Salvisberg
|
OLC Kapreolo |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Nick Salvisberg
|
OLC Kapreolo |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Elin Guertler
|
OLC Winterthur |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Elin Gürtler
|
OLC Winterthur |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Susanne Sommer
|
OLG Suhc |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Susanne Sommer
|
OLG Suhr |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4
|
Sämi Christener
|
OLG Thun |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Esther Moosberger
|
OL-G-Olten |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Esther Moosberger
|
OLG-R-Olten |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Raquel Santos
|
Ori-Mondego |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Mina Johansson
|
Rasbo IK-OL |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Mimosa Torittu
|
Rastipiikkiö |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Tina Björnstad
|
Raumar Orientering |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Tina Bjørnstad
|
Raumar Orientering |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Tina Björnstad
|
Raumar06 |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Alzbeta Broschova
|
RBK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Ebba Norlin
|
Rehns BK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Helene Lagerhäll
|
Rehns BK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Margareta Ring
|
Ronneby OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Linda Thore´n
|
Ronneby OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Gustav Ejdestig
|
Ryda SK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Jonathan Thorsson
|
Ryda SK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Birgitta Åberg Andersson
|
Rånäs OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Satu Larsson
|
Sala OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Casper Folkegård
|
Sala OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Maud Bengtsson
|
Sala OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Noel Eldén
|
Sala OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Weston Prior
|
San Diego |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,4,5
|
Prior Weston
|
San Diego |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Emelie Edin
|
Sidensjö IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Inger Edin
|
Sidensjö IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Anton Backlund
|
Sidensjö IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Jon Dynesius
|
Sidensjö IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Anna Windevall
|
Sjövalla FK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Olle Windevall
|
Sjövalla FK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,5
|
Axel Windevall
|
Sjövalla FK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Truls Mansén
|
Skarpnäcks OL |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
alla
|
Roger Perbo
|
Skogslöparna |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Viviann Andersson
|
Snättringe SK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2
|
Anna Jarmar
|
Snättringe SK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Edla Leidner
|
Snättringe SK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Reidmond Leidner
|
Snättringe SK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Lisa Komét
|
Sockertoppen IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Hilde Beate Beitland
|
Stjørdals-Blink Orientering |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Olof Noppa
|
Strovreta IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Kristina Hasselbo
|
Strängnäs-Malmby OL |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Anton Greiner
|
SU Schöckl Orienteering |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,4
|
Erik Larsson
|
Sundbybergs IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Fredrik Stattin
|
Sundbybergs IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Ylva Lundin
|
Sundbybergs IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Ida Ericsson
|
Sundsvalls OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,3,4
|
Jennie Johansson
|
Sundsvalls OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Niklas Crona
|
Suziki |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Jhimmie Bjurdén
|
Suzuki |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2
|
Terese Rynell
|
Svaide Roma SOK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
2,3,4
|
Hans Wilhelmsson
|
Säffle OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Lena Carlström Larsson
|
Sävedalens AIK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2,4
|
Matilda Flordal
|
Söderhamns OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Kristina Skoglund
|
Södertäljenykvarn |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Kerstin Svensson
|
Tibro |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Kerstin Svensson
|
Tibro OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2,4
|
Lukas Bukovac
|
TJ Spartak Prvni Brnenska |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Barbro Gustavson
|
Tjällmo-Godegårds OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,5
|
Lotta Carlsson
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Lotta Nilsson
|
Tormestorps IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Helene Stang
|
Troesken IL |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,4
|
Trine Stang
|
Troesken IL |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,4
|
Anita Runander
|
Trosabygdens OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
alla
|
Björn Sjölander
|
Trosabygdens OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Tilda Pousette
|
Tullinge SK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2
|
Katarina Tonring
|
Tullinge SK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Holger Persson
|
Tullinge SK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Bodil Hjerne
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Samuel Törnros
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Linn Malmberg
|
Tyrving Il |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4
|
Sebastian Malmberg
|
Tyrving Il |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4
|
Anne Karlsson
|
Täby OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
alla
|
Hugo Pleiner
|
Täby OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Lexie Nielsen
|
Täby OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Eva Svensson
|
Ulricehamns OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Elin Ådahl
|
Umeå OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Nils Lundberg
|
Uppsala |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Matilda Schölin
|
Uppsala |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4
|
Camilla Käck
|
Uppsala |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Jakob Martiin
|
Vaggeryds SOK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,5
|
Olof Engkvist Tirén
|
Vallentuna-Össeby OL |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Kajsa Tirén
|
Vallentuna-Össeby OL |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1
|
Albin Sandeberg
|
Waxholms OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Agnes Garland
|
Visborgs OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Roger Nilsson
|
Vittjärvs IK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
alla
|
Anna Smeds
|
Väsby OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,2,3
|
Hugo Rundlöf
|
Väsby OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Tage Stattin
|
Väsby OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3,4,5
|
Elin Ivermark
|
Västerås SOK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
5
|
Britta Eriksson
|
Åmåls OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,4
|
Tobias Eriksson
|
Åmåls OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,4
|
Elsa Dalstrand
|
Åmåls OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
alla
|
Linnéa Elsfström
|
Årsunda IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
3
|
Linnea Elfström
|
Årsunda IF |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4,5
|
Kerstin Elf
|
Ölmstads IS |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
1,3,4,5
|
Emil Myran
|
Östersunds OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|
Trude Myran
|
Östersunds OK |
OL
|
Etappstart Lätt 2,5 |
4
|