Anmälningar för år 2019

151 anmälningar hittades.

Lag Gren Klass Laguppställning
Almby IK 1 OL Bagheerastafetten Sofie Bodin (9031009)
Axel Kylborn (9060925)
Elsa Carlberg (7060420)
Karl Kylborn (9040305)
Almby IK 2 OL Bagheerastafetten Sofia Green (1222442)
Alvin Isenström (9061018)
Emma Lindkvist (1080221)
Henrik Franzén (9031215)
Björkfors GoIF 1 OL Bagheerastafetten Ellen Lindfors (2093566)
Arvid Svensson (2119505)
Frida Samuelsson (2093476)
Albin Kjellberg (8040228)
Blekinge OF 1 OL Bagheerastafetten



Blekinge OF 2 OL Bagheerastafetten



Blekinge OF 3 OL Bagheerastafetten



Blekinge OF 4 OL Bagheerastafetten



China Deer-O OL Bagheerastafetten



Djerf DOK OL Bagheerastafetten Jonna Lindblad (657868)
Arvid Johansson (550803)
Ella Laine (8400014)
Alexander Jansson (1030923)
Domnarvets GoIF OL Bagheerastafetten Elsa Brandt (8050920)
Melvin Löfgren (2101850)
Sanna Hörnell (2062020)
Eric Johansson (08040525)
Fana IL OL Bagheerastafetten Kristine Bog Vikane (24490)
Oskar Heksem (22358)
Karoline Strandenes (226555)
Marie Roll-Tørnqvist (21292)
Finspångs SOK OL Bagheerastafetten Alice Johansson (7203721)
Rikard Hellgren (7003093)
Emma Engström (9070204)
Pontus Östemar (7003121)
FK Boken OL Bagheerastafetten Emmy Palm (880044)
Alice Johansson (2063886)
Emelia Carlström (1181205)
Erik Johansson (8030816)
FK Friskus-Varberg Lag 1 OL Bagheerastafetten Maja Karmstig (451439)
Lovisa Eliasson (9061025)
Emy Hjertström (7031040)
Alex Johansson (8030829)
Fk Göingarna OL Bagheerastafetten Alice Olvegård (2087152)
Wilmer Selin (8100100)
Tuva Selin (8050913)
Edvin Selin (8030901)
Freidig OL Bagheerastafetten



Frölunda OL OL Bagheerastafetten Audrey Hansson (8414414)
Marcus Lamm (8060419)
Anna Johannesson (443350)
Tim Martner (7051202)
G.S. Pavione - Imèr 1 OL Bagheerastafetten Ester Simion (2091685)
Diego Scalet (2103450)
Alessia Rigoni (2053472)
Chris Franceschinel (7112114)
Garphyttans IF Lag 1 OL Bagheerastafetten Signe Schagerström (444761)
Fabian Bergqvist (8070723)
Nelly Mårtensson (7207635)
Rasmus Doering (8450677)
Garphyttans IF Lag 2 OL Bagheerastafetten Anna Nilsson (8165998)
Axel Nilsson (8045631)
Elin Doering (8070917)
Måns Bergqvist (8050831)
Gustavsbergs OK 1 OL Bagheerastafetten Ida Österberg (7040327)
Max Österberg (7210276)
Paulina Alzén (2066527)
Rasmus Lindblom (8040416)
Gästriklands OF Lag 1 OL Bagheerastafetten Julia Näslund (1030519)
Axel Hejdenberg (9051023)
Elma Wikström (9050120)
Fabian Sund (2066530)
Gästriklands OF Lag 2 OL Bagheerastafetten Sara Åbom (9040619)
Lucas Söderberg (1050919)
Svea Forsslund (2115544)
Eric Hallner (9030717)
Gästriklands OF Lag 3 OL Bagheerastafetten Mathilda Karlsson (2066513)
Alfred Jeppsson (7050924)
Linnéa Westlin (427763)
Rasmus Söderberg (1031219)
Hallands OF 1 OL Bagheerastafetten Thilda Seldén (7204901)
Simon Corneliusson (8050321)
Ida Andersson (8620600)
Emil Jägstedt (7003069)
Hallands OF 2 OL Bagheerastafetten Maja Graad (9040324)
Olle Florén (7193430)
Tilde Blom (7950090)
Isak Bengtsson (8001336)
Helsingborgs SOK 1 OL Bagheerastafetten Elsa Wiberg (9040213)
Kurt Sjöberg (8070216)
Saga Palmertz (7770608)
Viktor Eriksson (2066532)
Helsingborgs SOK 2 OL Bagheerastafetten Ebba Ranbro (1175971)
Elias Palmertz (7080628)
Linnea Steen (1196805)
David Persson (2107596)
Heming Orientering 1 OL Bagheerastafetten Hannah Syrdal Øen (9131104)
Einar Østvold (9202072)
Anne Østvold (9202064)
Ella Berstad (1467660)
Heming Orientering 2 OL Bagheerastafetten



Hestra IF 1 OL Bagheerastafetten Hanna Nilsson (2063807)
Tova Duell (2104276)
Klara Nilsson (2062004)
Filip Ingemarsson (444094)
Hkoc Happy Kids OL Bagheerastafetten Nam YIU (8670065)
Hong Ching FUNG (8667714)
Yiu YIU (8667710)
Tsz Wing KWONG (8667683)
Härnösands OK OL Bagheerastafetten Elsa Lindahl (452970)
Jakob Engström (2087304)
Ingrid Molin (452980)
Hanny Edström (8040521)
IF Thor 1 OL Bagheerastafetten Hanna Jonsell (9442107)
Love Bylund (1400669)
Emily Kruys (1210706)
Aron Hellgren (8030126)
IF Thor 2 OL Bagheerastafetten Ellen Hannrup (8030729)
Axel Andersson (8075647)
Emmy Roos (8060402)
David Berglund (428880)
IFK Enskede 1 OL Bagheerastafetten Sofia Lindhagen (2093615)
Lucas De Boussard (8200805)
Linn De Boussard (8050730)
Elis Forsberg Rundström (1240517)
IFK Mora OK 1 OL Bagheerastafetten Elsa Hermansson (450657)
Alva Ersson (7205503)
Sofie Karlsson Holmer (550530)
Albin Gezelius (8652907)
IFK Mora OK 2 OL Bagheerastafetten Julia Meijer (1040718)
Alfred Danielsson (1060531)
Elin Gezelius (8060416)
Simon Karlsson Holmer (1021815)
IK Hakarpspojkarna 1 OL Bagheerastafetten Ida Eskilsson (8030329)
Isak Eskilsson (8050627)
Minna Palm (9060606)
Olle Karlsson (660555)
IK Hakarpspojkarna 2 OL Bagheerastafetten Emmy Granstedt (840650)
Tova Rangert (7783709)
Emma Olin (9050814)
Mattias Öhlund (1396453)
IK Hakarpspojkarna 3 OL Bagheerastafetten Eira Hertin (9030924)
Felix Frykfeldt (7060707)
Sandra Ling (9050730)
Jakub Chaloupsky (8656647)
Junior Team Trentino 1 OL Bagheerastafetten Rachele Gaio (7207333)
Paride Gaio (7000609)
Giulia Gobber (8170688)
Davide De Bona (7209680)
Junior Team Trentino 2 OL Bagheerastafetten Nicole Riz (7208137)
Iago Fincato (7071127)
Elena Simion (205736)
Martin Bettega (7201866)
Järfälla OK 1 OL Bagheerastafetten Miia Roller (8030570)
Jonatan Anderson (2065333)
Ebba Westring (8140648)
William Grunder (8366355)
Järfälla OK 2 OL Bagheerastafetten Bella Pedersen (2093688)
Marcus Grunder (8050811)
Stina Pedersen (2093695)
Jesper Åkesson (9101500)
Järfälla OK 3 OL Bagheerastafetten Edith Kuosku (439840)
Erik Wällstedt (1050622)
Elsa Forsberg (2093423)
Anton Mörkfors (2050719)
Kalmar OK OL Bagheerastafetten Filippa Söderberg (1426461)
Viktor Argus (2104207)
Linn Björneld (2104231)
Hugo Unosson (8030414)
KFUM Örebro OK Lag 1 OL Bagheerastafetten Karin Lindgren (8030425)
Olle Malm (9050207)
Julia Gustafsson (9060713)
Hugo Örn (9040914)
KFUM Örebro OK Lag 2 OL Bagheerastafetten Julia Berg (7030304)
Lisa Malm (428914)
Johanna Berg (7150305)
Anton Kruse (7933820)
Konnerud OL Bagheerastafetten Mille Jegtvik (8228855)
Martine Pettersen (8619714)
Hanna Spangberg (7060030)
Hedda Spangberg (7746048)
Korsnäs IF OK OL Bagheerastafetten Maja Bergqvist (8112761)
Mira Nordin (1051117)
Moa Bergqvist (8050524)
Joel Golsäter (2077949)
L100/Rodhen OL Bagheerastafetten Agnes Weiss (8140640)
Love Umegård (448649)
Frida Melin (8050499)
Ella Servin (2060734)
L100/Thor/Lidingö OL Bagheerastafetten Fanny Cedstedt (9201717)
Valle Larsson (2065283)
Maja Lilja (7150527)
Edvin Nilsson (2058875)
Linköpings OK 1 OL Bagheerastafetten Kristin Herbertsson (1030309)
Otto Nilsson (9101419)
Ebba Skullman (7070508)
Johan Årbrink (7040618)
Linköpings OK 2 OL Bagheerastafetten Sigrid Forsman (7141388)
Edvin Åtting (1070318)
Alva Forsman (7986536)
Wilhelm Larsson (9030914)
Lunds OK OL Bagheerastafetten



MOT TV 1 OL Bagheerastafetten Emma Engehult (2109362)
Rasmus Engehult (2109313)
Synne Sandven (9005013)
Kristin Melby Jacobsen
Nydalens SK Dreamteam OL Bagheerastafetten Pia Young Vik (8662180)
Marie Scheele (2104145)
Eira Skaarer Wiklund (8626937)
Kasper Bakken Ulseth (450404)
Nydalens SK Superstars OL Bagheerastafetten Inga Skaarer Wiklund (8170104)
Herman Øen Paulsrud (hyrbricka)
Hanne Wærp Hauge (9102604)
Rolf Andreas Berg (1422631)
Nyköpings OK 1 OL Bagheerastafetten Alice Ek (9031011)
Odin Ek (9050617)
Cajsa Alenius (9060510)
Kasper Lagerström (355094)
Nyköpings OK 2 OL Bagheerastafetten Frida Jarding (9032003)
Emil Clashammar (9060605)
Lovis Hellsten (1050607)
Andreas Holmqvist (9174174)
Nyköpings OK 3 OL Bagheerastafetten Caroline Guttke (9030621)
Axel Björnberg Färdig (8060122)
Adele Palmqvist (9060804)
Oscar Ekenborg (7041225)
Nyköpings OK 4 OL Bagheerastafetten Emma Westerlund (1030610)
Melker Berggren (9050312)
Miriam Gustafsson (444535)
Axel Lindgren (9030501)
Nyköpings OK 5 OL Bagheerastafetten Meja Alenius (9040308)
Valdemar Hamilton (2079688)
Filippa Guttke (9060923)
Gustav Norberg (7030726)
Nyköpings OK 6 OL Bagheerastafetten Katja Gustafsson (2065334)
Anders Petersson (8110706)
Hanna Anängen (9050717)
Isak Söderblom (7040915)
OK Denseln Lag 1 OL Bagheerastafetten Emmy Borg (2101818)
Elis Peterson (7003089)
Stina Söderqvist (9061013)
Henrik Fladrich (7080422)
OK Denseln Lag 2 OL Bagheerastafetten Ida Waernqvist (8030629)
Elias Sjövall (9076075)
Linn Borg (27197)
Rasmus Karlsson (8040903)
OK Denseln Lag 3 OL Bagheerastafetten Fanny Östlund (8031011)
Wilmer Kempe (7060526)
Agnes Eklund (1366810)
Andreas Törnqvist (1030529)
OK Gränsen OL Bagheerastafetten Tilda Sundkvist (441627)
Rasmus Sterner (8139495)
Ida Karlsson (2077566)
Viggo Wulff (8297890)
OK Hällen OL Bagheerastafetten Elsa Linder (2058123)
Rasmus Öberg (1061201)
Vilma Johansson (2075302)
Hugo Kindborn (7030129)
OK Kolmården 1 OL Bagheerastafetten Linnea Lund (8030204)
Annie Lund (8051002)
Yrsa Röjgård (9950306)
Sverre Röjgård (9930331)
OK Kolmården 2 OL Bagheerastafetten Kerstin Ljungemyr (8030521)
Alva Karlsson (2104170)
Malva Engström (9102170)
Carl-Henrik Wass (2104110)
OK Kåre LAG 1 OL Bagheerastafetten Vendela Söderqvist (9431432)
Olle Dalin (9050124)
Elsa Kaipe (1051003)
Christoffer Lindgren (7962466)
OK Kåre LAG 2 OL Bagheerastafetten Nora Nordlund (29696)
Wille Söderqvist (9050309)
Lina Widelund (1061230)
Jakob Widelund (1140803)
OK Kåre LAG 3 OL Bagheerastafetten Klara Ersson (9040731)
Rasmus Widelund (1140905)
Julia Hagelberg-Nordahl (262163)
Esbjörn Montelius-Risberg (7041110)
OK Landehof 1 OL Bagheerastafetten Elsa Karlsson (9030104)
Elias Nyqvist (9050720)
Johanna Philström (8051207)
Albin Nyqvist (9030731)
OK Landehof 2 OL Bagheerastafetten Rebecka Philström (803010)
Gustav Rex (2048787)
Edith Holmstrand (9071223)
Karls Granfors (2087216)
OK Landehof 3 OL Bagheerastafetten Ida Körle (8450101)
Edvin Sonedahl (2087063)
Lisa Eriksson (9050804)
Joel Ringström (2048798)
OK Linné Blå OL Bagheerastafetten Ines Aarnio (2075109)
Edvin Tögenmark (9092006)
Sara Roos (8070509)
Axel Gidlund (7201144)
OK Linné Grön OL Bagheerastafetten Moa Lundin (8220404)
Viktor Fischer (2085389)
Alva Larsson (1884802)
Joni Muller af Uhr (1030512)
OK Linné Röd OL Bagheerastafetten Johanna Roos (8200404)
Emil Åberg (9060000)
Elsa Hedin (9051104)
Pelle Nilsson (9997900)
OK Måsen 1 OL Bagheerastafetten Saga Örnebro (613101)
Wilhelm Tengroth (613102)
Elsa Johansson (613103)
Sven Sjöqvist (613104)
OK Nolaskogsarna 1 OL Bagheerastafetten Nora Westerlund (903045)
Joel Byström (9201448)
Julina Nyström (306105)
Elin Näslund (1168432)
OK Nolaskogsarna 2 OL Bagheerastafetten Nora Engström (7040206)
Delisa Nyström (306104)
Felicia Aspnäs-Ferm (47232)
Erik Byström (7040210)
OK Renen 1 OL Bagheerastafetten Ella Turesson (8001215)
Tim Lundberg (9050310)
Emma Hasselström (7050710)
Simon Markström (8037134)
OK Renen 2 OL Bagheerastafetten Klara Kivijärvi (9040714)
Arvid Ingvarsson (8060302)
Tova Lindbäck (2060863)
Oskar Ingvarsson (8040124)
OK Renen 3 OL Bagheerastafetten Matilda Aasa (1040602)
Eric Hasselström (7061215)
Lisa Hörnqvist (8050626)
Linus Nordin (1919199)
OK Renen 4 OL Bagheerastafetten Alva Engström (2101599)
Vilgot Kuokkanen (8070205)
Minna Turesson (8070126)
Oskar Eriksson (1709040)
OK Roxen 1 OL Bagheerastafetten Ida Hjort (9101415)
Jacob Påledal (2065399)
Moa Pilström (449117)
Rasmus Påledal (2075376)
OK Roxen 2 OL Bagheerastafetten Mindra Langer (2112380)
Rasmus Viberg (8050528)
Fanny Waltersson (9050817)
Måns Björnskiöld (9481216)
OK Skogshjortarna Lag 1 OL Bagheerastafetten



OK Skogshjortarna Lag 2 OL Bagheerastafetten



OK Skogshjortarna Lag 3 OL Bagheerastafetten



OK Södertörn Lag 1 OL Bagheerastafetten Elisabeth Larsson (511210)
Niklas Erlandsson (8050707)
Tove Olsson (2087064)
Max Österling (9040501)
OK Södertörn Lag 2 OL Bagheerastafetten Alicia Schandl (2107323)
Johannes Norrby (2083831)
Lovis de Villiers (7149473)
Mattis Sandén (9030902)
OK Tisaren OL Bagheerastafetten



OK Tyr Lag 1 OL Bagheerastafetten Cornelia Kindlund (8048007)
Anton Jonsson (8060708)
Julia Forsgren (7050331)
Fredrik Hane (8404048)
OK Tyr Lag 2 OL Bagheerastafetten Amanda Alfredsson (8441291)
Albin Isaksson (7064934)
Sara Storm-Andersson (8220270)
Isak Wikström (8070525)
OK Tyr Lag 3 OL Bagheerastafetten Elin Boman (8101506)
Oscar Andersson (9061012)
Milla Forkéus (8050519)
Hugo Ekström (8060612)
OK Tyr Lag 4 OL Bagheerastafetten Linn Andersson (9040809)
Felix Lind (8060905)
Emma Alfredsson (8150051)
Arvid Eriksson (9050815)
OK Vivill 1 OL Bagheerastafetten Emma Isidorsson (8030508)
Elias Thunberg (8200526)
Lea Friberg (8350403)
Albin Samuelsson (8040717)
Penninsula And Plains Kiwi OL Bagheerastafetten



Rasbo IK OL Bagheerastafetten



Ravinen 1 OL Bagheerastafetten Smilla Mogensen (2083808)
Hannes Mogensen (1050430)
Ellen Wångberg Aneland (2060706)
Olle Kallur (8330826)
Rånäs OK OL Bagheerastafetten Malin Svensson (8031111)
Hugo Örtlund (8060523)
Alva Olá (8041005)
Jacob Henriksson (8040630)
Sandefjord OK OL Bagheerastafetten Ingrid Mobråthen
Gabriel Gjone
Daniella Gjone
Benjamin Gjone
SI Lag 1 OL Bagheerastafetten Kaja Peikli
Bjørnar Peikli
Anna Taksdal
Andreas Myklebost
SI Lag 2 OL Bagheerastafetten Dina Torgersen
Jonas Myklebost
Mari Richter
Stian Haugvaldstad
Skogslöparna 1 OL Bagheerastafetten Elmina Molin (448393)
Sixten Persson (1050204)
Alva Perbo (7051118)
Jonatan Hälldal (8371334)
Skogslöparna 2 OL Bagheerastafetten Alice Rytterstedt (2089215)
Viktor Öhman (1050508)
Liv Pauler (8060213)
Filip Nordström (1040709)
Skogslöparna 3 OL Bagheerastafetten Clara Nordström (2104124)
Liam Hälldal (8201859)
Cornelia Hörnqvist (2068920)
Marcus Nilsson (9040301)
Skogspojkarnas OK OL Bagheerastafetten Moa Algers Omholt (1041117)
Gustav Hellgren (8060420)
Sofia Tunesson (8050105)
Sofie Ettling (1050322)
Skåneslättens OL OL Bagheerastafetten Alva Nystedt (9165622)
Alte Kulstad (7080221)
Aprilia Cinthio (9063868)
Albin Weiden (9030525)
Skåneslättens OL 2/Frosta OK OL Bagheerastafetten Hanna Jonssson Nordin (444618)
Valter Sander (1080929)
Linnea Bjärby (7061216)
Gustav Åkesson (2079719)
SOK Viljan 1 OL Bagheerastafetten Vendela Sturek (997036)
Emil Kreutner (2054903)
Klara Hultberg (1050223)
Johan Hansson (1906003)
SOK Viljan 2 OL Bagheerastafetten Emma Rindstig (451078)
Valter Löfqvist (8061124)
Amalia Erlandsson (9672818)
Theo Lövdahl (2088526)
Stora Tuna OK OL Bagheerastafetten Lina Hällsten (2089268)
Karolina Sunnanhagen (344352)
Nora Cederberg Löwgren (9050903)
Mattias Östberg (9010505)
Stora Tuna OK OL Bagheerastafetten Malin Håll (452770)
Anja Berger (8445795)
Julia Nordvall (449232)
Viktor Norberg (9041026)
Sundbybergs IK OL Bagheerastafetten Sigrid Carlsson (7030711)
Noel Hellberg (1977062)
Ingrid Johansson (8060109)
Eskil Widehag (8030602)
Sundsvalls OK 1 OL Bagheerastafetten Elsa Granholm (2078093)
Hugo Nordlander (7052910)
Wilma Larsson (2063895)
Oskar Vikström (8444002)
Sundsvalls OK 2 OL Bagheerastafetten Astrid Rex (9030928)
Olov Norin (1050905)
Signe Feil (2060777)
Edvin Lake (2088576)
Sundsvalls OK 3 OL Bagheerastafetten Ebba Andersson (2060816)
Simon Nordlander (7057992)
Alva Eliasson (9060123)
Petter Erlandsson (7919223)
Sundsvalls OK 4 OL Bagheerastafetten Ylva Sandström (2078275)
Mattias Larsson (1051126)
Ella Ytterström (2077279)
Oskar Erlandsson (449492)
Surahammars SOK Lag 1 OL Bagheerastafetten Rebecka Hasler (437568)
Arvid Jonforsen (9051118)
Beatrice Österberg (451722)
Vidar Nettelmark (2058258)
Surahammars SOK Lag 2 OL Bagheerastafetten Clara Svensson (2072791)
Arvid Gunnérus (2058255)
Ellen Thorsén (2075324)
Ludvig Hasler (446081)
Swiss Compass OL Bagheerastafetten Ines Berger (8653094)
Loic Berger (8653093)
Margaux Tissot (8650351)
Paul Tissot (8665916)
Sävedalens AIK Lag 1 OL Bagheerastafetten Filippa Kinde (1410170)
Emil Lindblad (9990826)
Signe Kullander (9061016)
Gunnar Fovaeus (9457768)
Södertälje Nykvarn Orientering 1 OL Bagheerastafetten Klara Borg (9200685)
Erik Månsson (8030507)
Stina Bygdén (8051010)
Viktor Löfgren (8030429)
Södertälje Nykvarn Orientering 2 OL Bagheerastafetten Lovisa Borg (449121)
Alexandra Stål (7962283)
Matilda Marjakaj (1700262)
Alexander Ahlsén (8040908)
Tjalve IF 1 OL Bagheerastafetten Stella Rosengren (2109370)
Edvin Fredriksson (9060825)
Clara Illner (9070831)
Simon Flankegård (8040518)
Tjalve IF 2 OL Bagheerastafetten Klara Zimmerman (2109376)
Vincent Dahm (1061023)
Tilda Malmström (9070817)
Valter Fredriksson (9030424)
Tmok1 OL Bagheerastafetten Kerstin Åberg (656420)
Alice Ljungberg (7060108)
Freja Hjerne (2089379)
Ludvig Lange (8141414)
Tmok2 OL Bagheerastafetten Liv Herne (9905131)
Filippa Hjerne (2089389)
Simon Adebrant (2119633)
Elias Adebrant (8030422)
Tmok3 OL Bagheerastafetten Elsa Käll (7040723)
Johanna Skogholm Allared (501867)
Elsa Lif (2089188)
Hilda Mårsell (2088908)
Tolered-Utby Ol-Klubb Lag 1 OL Bagheerastafetten Maja Karlsson (8421336)
Jakob Baier (8150102)
Silje Ringstad (8266684)
Albin Liljenvall (7887788)
Tolered-Utby Ol-Klubb Lag 2 OL Bagheerastafetten Maja Nordenfelt (8050716)
Pontus Hedin (2065219)
Amanda Cliffordson (2800761)
David Rothamel (7203440)
Tolered-Utby Ol-Klubb Lag 3 OL Bagheerastafetten



Trøsken IL OL Bagheerastafetten Ingrid Pedersen Holmskau (501895)
Håkon Lillegraven Langsæter (20897)
Marte Lillegraven Langsæter (22174)
Mathias Pedersen Holmskau (36519)
Ulvilan Ura OL Bagheerastafetten Suvi Tuhkanen (8670845)
Lauri Koivula (8670844)
Venla Lehtonen (8670842)
Elias Lehtonen (8670841)
Västerbergslagen OL Vbol OL Bagheerastafetten Kajsa Ivarsson (7208378)
Olle Wallman (7789755)
Agnes Gustafsson (344093)
Alma Wallman (7208377)
Västerbotten 1 OL Bagheerastafetten Linn Wennberg (9040428)
Otto Timby (2104499)
Maja Lundholm (150510)
Oskar Ådahl (1522270)
Västerbotten 2 OL Bagheerastafetten Lea Edvardsson (2089211)
Tyra Larsson (7061106)
Tuva Sirviö (2089208)
Isak Lundholm (1440991)
Västerbotten 3 OL Bagheerastafetten Hilja Berggrund (1196000)
Emmy Kärrlander (897412)
Vilja Åkerlund (9050931)
Max Stigenlöv (2104075)
Västergötland 1 OL Bagheerastafetten Julia Westh (8040326)
Simon Westh (8200517)
Elsa Södervall (7050122)
Johan Mårtensson (8030615)
Västergötland 2 OL Bagheerastafetten Elin Axelsson (351739)
Kasper Vemdal (8150909)
Sara Ohlin (7050808)
Adam Skoglund (8112345)
Västergötland 3 OL Bagheerastafetten Moa Skoog (9031227)
Liam Hogedal (1061008)
Elsa Martander (8050624)
Erik Gullbrand (8205790)
Västerås SOK Lag1 OL Bagheerastafetten Klara Åkerman Sjöström (9031028)
Elis Wiklund (1135255)
Elvira Björnberg (940316)
Kristoffer Klarin (2112443)
Västerås SOK Lag2 OL Bagheerastafetten Maja Ahlström (7040902)
Erik Palm (8016922)
Nova Sahlen (1060210)
Noah Andertoft (9030223)
Västerås SOK Lag3 OL Bagheerastafetten Amanda Hall (7030227)
Carl Sandqvist (1401357)
Smilla Andertoft (9061011)
Kristina Lindgren (9102108)
Västmanlands OF Lag 1 OL Bagheerastafetten Felicia Sahlén (1031010)
Gabriella Hasler (39593)
Amanda Bäck (2075423)
Edvin Berggren (7041018)
Västmanlands OF Lag 2 OL Bagheerastafetten Elin Lindberg (9030314)
David Thapper (1100824)
Emelie Österberg (451704)
Eric Bäck (2075357)